Sonda do duše českého národa: "Chci si u piva zakouřit, infarkt neinfarkt"

1. 7. 2017

čas čtení 6 minut


"Já chci umřít na infarkt a je mi to odpíráno"

"Co mi je do Británie? Já jsem Češka a chci svobodně kouřit"


Reakce čtenářů na článek podle informací z Guardianu, založeného na renomovaných vědeckých studiích, "Od zákazu kouření ve veřejných místnostech v Anglii před deseti lety poklesl počet úmrtí na srdeční choroby o více než 20 procent ".

Kouření ve veřejných místnostech je ve většině zemí světa zakázáno nikoliv proto, že by úřady odpíraly občanům právo zničit si vlastní zdraví, ale že kuřáci způsobují rakovinu a srdeční onemocnění přítomným nekuřákům, především zaměstnancům restaurací, kaváren a hostinců.

Povšimněte si hrubých nelogičností v níže citovaných reakcích občanů. To, že nekuřáci umírali na následky druhotného kouření v zakouřených místnostech, nelze bagatelizovat nebezpečím alkoholu či skutečností, že děti pojídají příliš mnoho cukrovinek, nebo že potraviny jsou nekvalitní či lidé chudí,  atd. :)))


Ať žije inteligence níže citovaných občanů!!

(Britské listy samozřejmě "od socanů" nedostávají žádné dotace  :)))   )


Pepe Tomanek radsi chcipnu na infarkt,pivo bez cigara...na picu!!!stejnak u nas v hospode hulime furt tak nam muzete vsichni vyhulit ocasy!!!!ať žije revoluce!!!
 
Marie Hartmannová A urcite to nema co delat s pokrokem mediciny...
 
Maxwell Dejmal Harrison propaganda..
 
Marta Stránská Proč by mi měl někdo diktovat, co mám delat
 
Petr Princ Zato teď budou umírat na nepřátelské migranty, to si nevyberete..
 
Josef Moravec Chci si u piva zakourit infarkt neinfarkt


 
Jiří Karásek Demokracie!!! Tohle slovo nasi politici neznaji!!!
 
Josef Moravec Nikomu zdravý (sic) neničíme byli (sic) kuřácké a nekuřácké hospody a každý měl právo volby to byla demokracie ale tohle je Šikana kuřáků zakazte kouření celoplošně přestaňte cigarety vyrábět a stát ochutna trochu ze své medicíny
 
 
Vladimír Beer v cele Evrope se kouri jsou kuracke hospody.o co vam jde??
 
Martin Stavjaný Placené studie jsou nejlepší :D
 
Marek Habich A máte i odkaz na článek, studii atp a nebo je k dispozici jen na vašem značně nevěrohodném profilu??
 
 
Martin Krinert To jo ale dalsich tricet procent chcipa na obezitu cukrovku a dalsi sracky to nikdo nepise ale jak tak koukam kolem sebe tak docela casto umiraji lidi co sportujou a zijou zdrave tohle bych chtel od nekoho vysvetlit ;-)
 
Lydie Uda Smejkalová Protože pravda,je úplně v něçem jiném :)
 
Martin Šlejmar Oni jen chtějí aby lidé umírali zdraví
 
Beda Navrátil Dříve se kouřilo všude, i doktoři v ordinacích a nynější důchodci se dožívají vysokého věku, jak se říká, všeho moc škodí, že jim nevadí co žereme...
 
Petr Vošický Jsem snad anglan? Co nam jeste zakazou? Kurvy zlodejsky spinavy
 
Petr Máca Zamenujete časovou a příčinou souvislost. Porovnejte vývoj v Česku ve stejném období.
 
Lumír Baier Tak tomu se říká propaganda.
 
Martin Neplech A od zákazu zbraní se zvýšil počet obětí o 30%, takže se to pěkně srovnalo.... :)
 
Petr Vyhlídal ....a britské listy jsou poslední kterým bych věřil.Jen mě mrzí ten zavádějící název,škoda.
 
Peťan Zvíře Vy mate dost,to je zacatek,priste dojde na veci co bude vadit vam.
 
Jiří Schneider Jen proto, že někdo cvičí jógu ještě nemá právo nutit k tomu ostatní, ikdyby to pro něj byl sebevětší přínos. Zakažme tabák, alkohol a benzín a lidé budou zdraví.. Tvrdá droga je i alkohol a láhev Rumu stojí kolem stovky, to je také pětadvacet dávek tvrdé drogy. Pokrytci..
 
Roman Vasil Další propagandistický blábol, který mě dokáže vytočit! Lidé umírají na podvýživu! Penzisté rabují popelnice a slevy v Kaufu, páchají sebevraždy v důsledku pronásledování exekutory...a tady nějaký vocas bude plkat o přínosu zákazu kouření!!! Další důkaz, že ani tucet titulů nemuže zabránit tomu, aby blbec zářil jako slunce.
 
Ladislav Tvorik A že nikomu nevadí výfukové splodiny které jsou daleko horší než nějaké cigarety
 
Petr Nowak Taky jsem kuřák a taky mě to pořádně se.. Ale co s tim uděláte když se tady každý dohaduje? Nic nikdo protože jsme všichni do jednoho národ blbych co si nechávají jen diktovat podmínky a psát o tom na facebooku nebo to řešit u piva v hospodě. A tak je to v této naší zemi se vším a se všemi ...
 
Miroslav Camejo Bla ,bla ,bla ,bla .... Na Kube , prestal taky kourit Kastro a musela prestat kourit cela Kuba ! Bla ,bla ,bla .. Demokraticky stat tu neni od toho ,aby rikal lidem ,co plati dane a vse k tomu ,co smi a nesmi ..Pardon ,prikazuje !!!!! Bla ,bla ,bla ...
 
 
Irena Krejčí co mi je do británie?já jsem češka a chci svobodně kouřit.je čistě moje věc,jestli natáhnu kvůli tomu brka dřív.chci si to rozhodnout sama a ne to mít nařízený od naší přiblblý vlády!
 
Vladimír Uhlík I blbost se musí umět dobře zdůvodnit.

Petr Čutek Teď přešli na drogy, tam se úmrtnost zvýšila o 30%....
 
Michal Beneš Britské listy jsou největší žumpa ever :D

Marek Černý Smích!:))))))))))))))))
 
Григорий Распутин
Co se nelíbí nám, zakážeme, co se nelíbí vám, přikážeme!!!
 
Pavel Moravec Co je komu do toho kdy chcipnu?
 
Kryštof Klásek Hurá. Teď ještě zakázat v hospodách prodávat alkohol.
 
Danuse Fenclova No a co. ....To že se děti od rána do večera ládují sladkostmi také nikoho nevyvádí z míry. Reklamy na kolu a další jedy dále vesele jedou, co na tom, že dětem zakládáme na civilizační choroby, hlavně že se zakazuje kouřit v hospodách. Mimochodem -minulý týden jsem byla v Salzburgu a překvapení - kouření tam není zakázáno ani v kavárně.
 
Robert Brezina Jsem po infarktu a hledal jsem příčinu, pacoši samí sportoci a tak já starý pařič jsem nechápal o co teda goo, stres to je ono. Nebýt stresu tak bych žádný inf. nedostal, prostě bych byl zdravý. Doporučuji zbavit se lidí kteří mají ve svém životě za úkol jenom Vás otravovat a dělat problémy. Prostě se jich zbavte i když je třeba máte rádi. Jsou to upíři. A vaše dobrota za to nestojí.
 
 
Radek Schovánek A počet rozvodů stoupl o kolik? A tyhle blicí listy dostavají statisícové dotace od socanů, fuj.
 
Jan Zoubek Bull shit :-P
 
Helena Dostálová Britské listy - propaganda na našich lidech,
 
 
Ivan Bihari
Hovno klesl, debilita!!
 
Mirek Božík Ja chci umrit na infarkt a je mi to odpirano..
 
 

1
Vytisknout
9995

Diskuse

Obsah vydání | 10. 7. 2017