Tato nebezpečná lež se šíří řetězovými maily. Zasáhne Policie ČR?

19. 3. 2020

Už jsem tu psal, jak věštecká je hra Karla Čapka Bílá nemoc, která koncem třicátých let zcela předpověděla koronavirovou epidemii. A zajímavé je, že v té hře má Čapek také dva neskrupulozní lékaře, kteří prodávají tinkturu podobného zbarvení, jaké má lék doktora Galéna, která ale nic nevyléčí, a vydělávají na tom velké peníze. A ejhle: děje se to i ve skutečnosti.

Toto je nebezpečný podvod velkého formátu: Zasáhne Policie ČR? (JČ)From: Olga Kratochvilova <olga.kratochvilova@gmail.com>
Sent: Wednesday, March 18, 2020 18:06
Subject: Fwd: K rozeslání - OPRAVADobrý den,
dovolte abych Vás informovala, že právě byl uveden na trh český produkt Monolaurin, který hubí koronovairus a funguje skvěle i preventivně proti nákaze. Produkt vyvinula brněnská společnost Essens.

Níže posílám video, ve kterém se dozvíte vše a to přímo od člověka, který tento produkt vyvinul - Dr. Krajíček. V příloze je pdf o produktu Monolaurin.

Máte - li o tento produkt zájem a chcete - li se dozvědět víc, kontaktujte mě. Případně si můžete na eshopu essens.cz udělat sami registraci a produkt zakoupit. Produkt lze zakoupit pouze s členskym ID. Své členské ID dostanete zdarma! Firma Essens je česká MLM společnost a system funguje na doporučení. Napište do kolonky "sponzor" mé ID - 10061104. Dostanete okamžitě 20% slevu. Budete patřit do mé sítě spotřebitelů a já Vás budu informovat o produktech a konzultovat s vámi i dávkování. První zásilka šla do Itálie, dnes byl produkt poskytnut českým zákazníkům. Zdroje jsou omezené, očekáváme, že Monolaurin bude rychle vyprodaný..neotalejte 😉

video - info od Dr. Krajíčka:
https://youtu.be/YOsoW31UVC8


Přeji všem klid a pevné zdraví!

Olga Kratochvílová
tel.: 773 576 164
0
Vytisknout
10224

Diskuse

Obsah vydání | 23. 3. 2020