Čtyři britské válečné lodě budou od 1. ledna "hájit" britské vody před rybáři z Evropské unie

11. 12. 2020

čas čtení 1 minuta


Čtyři hlídkující lodě britského válečného námořnictva budou od 1. ledna 2021 v případě vypadnutí Británie z EU bez dohody "chránit" britské vody před vstupem rybářských člunů z Evropské unie. 80 metrů dlouhá vojenská plavidla budou mít "pravomoci" zadržovat, prohlížet a konfiskovat všechny rybářské čluny z Evropské unie, kterou vstoupí do britských "pobřežních" vod, které si Británie nárokuje do vzdálenosti 200 mil (320 km) od svých břehů. Lodě budou sice vyzbrojeny střelnými zbraněmi, neměly by ale na evropské rybáře střílet.

Podrobnosti v angličtině ZDE

AVŠAK: Skotský ministr spravedlnosti uvedl, že Skotsko spravuje 62 procent britských pobřežních vod a na tomto území žádnou "diplomacii dělových člunů" nedovolí:

 

Neděle: Britská média už zahajují nenávistnou kampaň vůči evropským zemím, EU a evropským politikům:

MERKELOVÁ CHCE, ABY BRITÁNIE LEZLA PO KOLENOU PO STŘEPECH SKLA!

Mail on Sunday dodává, že Merkelová jako dcera luteránského pastora, nemůže prý zkousnout, že Boris Johnson je sexuální promiskuita a volnomyšlenkář.

Daily Mail, deník, který ve třicátých letech podporoval Hitlera (a který český tisk nyní tak rád cituje!) zuřivě útočí na Merkelovou:Sobota: Bulvární anglický tisk uprostřed kataklysmatu šovinismu:

STRČTE SI SVŮJ DORT DO PRDELE, PANE MACRONE!! I S VAŠIMI ZASRANÝMI CROISSANTY!

OZBROJENÉ LODĚ BUDOU CHRÁNIT NAŠE RYBY!!

0
Vytisknout
4895

Diskuse

Obsah vydání | 17. 12. 2020